| cristinuca05 a întrebat:

As vrea sa imi fac poze imbracata intr-o camasa barbateasca, undeva jos pe parchet. poza sa fie alb negru. ceva de genulaughingam eu asa o idee mai nebuneasca.Cum as putea sa stau in poze ca sa iasa cat mai bine? Sau daca stiti linkuri unde pot vedea poze de genu' ca sa ma inspir va rog... fundita cea mai buna idee.multumesc

Răspuns Câştigător
| Amaliutss a răspuns:

Pai nu stiu daca pot sa-ti explic... poti sha stai cu capul peo parte"parul dezlegat"mainele pe langa corp sh piciorul drept sau stang peste piciurul drept sau stangbig grin... fundita?:X

8 răspunsuri:
| MissDelevingne a răspuns:

Eu m-a facut o poza in camasa fratelui meu dar e color poza si camasa parca ar fi amea nu se recunoste si e scurta fratele meu are 3 ani.nu stiu ce mi-a venit cu poza. fiecare avem inventii

| xdeex a răspuns:

Pai ai putea sa tii capul lasat in jos si sa tii o suvita de par cu mana ridicata ca si cand te-ai uita timida la camera

| Alessyaaa a răspuns:

Cu pantaloni negri mulati, in genunchi, dar picioarele sa fie departate.Lasa-ti parul ciufulit, si sa se vada un pic sutienu... Pune-ti mana in par si tine-ti-l la spate...

| Alessyaaa a răspuns:

Scuze ca am trimis 2 poze in 2 raspunsuri, da am cautat si eu si am abia acum am gasit http://www.google.ro/......tp?/imgres

| GenetiX a răspuns:

Te pregatesti sa fi o pitipoanka? Ia-ti un sutien negru, deshide camasa sa se vada sutien-ul, nu aranja cosmetic acea camasa cu cat mai ravasita cu atat mai sexy, daca ai parul lung lasa-l imprastiat pe jos ridica-ti mainile deasupra capului un picior lungit si unul ridicat si nu uita sa ai ciorapii curati si in poza in decor sa nu apara vreo teracota, haine aruncate etc.

http://www.crestock.com/images/740000-749999/744751-xs.jpg

| Kitty_7752 a răspuns:

Pai.
nu stiu cum sa explic dar
am eu o poza astfel.
Cu mine
ti`o dau si inspira`te si tu din ea!;)
[IMG]http://i1109.photobucket.com/albums/h434/bebe483strify/bluekitty.jpg[/IMG]

| Vasilina a răspuns:

Sa stii ca cele mai simple pozitii sunt cele mai frumoase...mai ales si daca faci poza intr-un loc simplu cum ai zis ubig grin