| AnoAnonima0 a întrebat:

As vrea sa imi indrept parul dar nu stiu daca imi va sta bine.Se va reface la loc daca il intind?

Răspuns Câştigător
| polk a răspuns:

Presupun ca ai parul cret. Inainte sa il intinzi foloseste protectii. Si singurul mod in care iti va reveni la forma initiala dupa parerea mea, e daca il mai speli inca o data

4 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

Da,sigur se va reintoarce la forma lui normala, deoarece efectul pe care i l-ai adus dureaza doar cateva zile.

| andreeadenisa22 a răspuns:

Încearcă să ți-l îndrepți ca să vezi dacă îți stă bine sau nu. Acum că e cald, dacă vrei să reziste mai mult, insistă puțin cu placa atunci când îl întinzi, deoarece transpirația îl va face să se umfle. Dacă vrei ca părul tău să arate ca înainte să îl îndrepți, e de ajuns să îl speli. Sper că am reușit să te ajut cu ceva.

| suntsuper a răspuns:

Dupa ce il speli, da. Ca sa nu isi revina la loc trebuie sa il intinzi de foarte multe ori...

Răspuns utilizator avertizat