| nickole90 a întrebat:

As vrea sa imi schimb culoarea parului... dar nu stiu ce culoare? ma puteti ajuta? nu m`am vopsit niciodata! va multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca toata lumea o sa-ti sugereze sa nu te vopsesti si asta ti-as spune si eu primadata dar daca chiar tii sa te vopsesti, foloseste o vopsea de culoare asemanatoare cu parului un saten sau un ciocolatiu daca tu esti cea din poza, doar daca vrei sa faci o schimbare mare ti-l faci mai deschis, dar si daca doresti sa iti deschizi parul la culoare primadata opteaza pentru un saten mai deschis nu blond direct, dar totusi un ciocolatiu zic ca ar arata foarte bine big grin

2 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

Daca nu stii ce culoare vrei poti incerca sa te vopesti cu sampon va parea ca si cum te-ai vopsit cu o vopsea iar culoarea se va duce dupa cateva spalari.Asta te-ar putea ajuta in alegerea culorii, inainte sa te vopsesti pe bune vei sti exact cum o sa arati:*

| poopasa a răspuns:

Pai eu as zice sa te vopsesti un ciocolatiu ca acum asa se poarta dar asta depinde si de tine cat de mare schimbare vrei sa faci.Bafta