| WeedGotMeCrazy a întrebat:

As vrea sa ma ingras cateva kilograme insa din contra parca de la un timp slabesc. Ceva idei de mancaruri care ingrasa dar sa nu fie prostii gen fast food si alte porcarii? :*

Răspuns Câştigător
| grgdlk a răspuns:

Lasa te de Weed, o sa te ingrasilaughing

12 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

Salut Weed,
Am scris de curand un articol in care iti arat ce trebuie sa faci ca sa te ingrasi. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/qa-vreau-sa-ma-ingras-ce-sa-fac/

| Annä_Anné_1997 a răspuns:

Eu iti zic sa nu incerci sa te ingrasi, fi un model. nu unu gras-model, ramai asa! cum esti esti superba nu te ingrasa. esti foarte buna asa =)

| WeedGotMeCrazy explică (pentru Annä_Anné_1997):

Multumesc frumos :*:*

| Annä_Anné_1997 a răspuns (pentru WeedGotMeCrazy):

Apoi te vei ingrasa si nu vei mai putea fi slaba. asa ca mai bine e asa:*!

| WeedGotMeCrazy explică (pentru Annä_Anné_1997):

Pe bune tu mai pus pe gandurihee hee)

| Annä_Anné_1997 a răspuns (pentru WeedGotMeCrazy):

E un sfat bun, mentinete slaba am o verisoara care a fost bat apoi era prea slaba a loat vitamine si acum are 90 de kg. surprise asa ca ramai asa e un sfat pretenes si de folos :* da-mi id-ul de mess!

| Annä_Anné_1997 a răspuns:

Da-mi id tau de mess!

| justroro a răspuns:

Nu iti recomand sa mananci prajeli sau fastfood-uri crezand ca te ingrasa pentru ca iti faci mai rau. Daca zici ca nu mananci cine stie ce poti lua niste vitamine pentru pofta de mancarewinking.In rest sa ai un regim echilibrat.sa mananci cat mai multe fructe si legume,dar sa nu eviti nici painea,carnea,pastele, ouale, laptele.Si nu uita ca micul dejun e cea mai importanta masa a zilei deci sa nu sari peste.Nu e nici o problema dace esti mai slaba.Asa e organismul tau.Nu e bine pentru sanatate sa iei in greutate mult si brusc asa cum nu e bine nici sa slabesti mult deodata

| WeedGotMeCrazy explică (pentru justroro):

Multumesc! Nu mananc de la fast food si nu ratez micul dejun niciodata. Mananc echilibrat si foarte variat, aleg din toate si pot sa spun ca am o pofta de mancare extraordinara insa... straight face

| robert1803 a răspuns:

Paste... trebuie sa mananci seara

| robert1803 a răspuns:

Nuci cu miere de albine