| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma tund,adica doar varfurile nu le, am mai tuns de foarte mult timp nu mi se par tocate dar oricum parul pare ca nu mai are nici o forma, pana acum ma tundeam numai filat cu gherute, si nu stiu ce sa fac sa ma tund ca pana acum sau sa ma tund drept am parul lung, imi place mai mult cum sunt tunsa acum in v si filat, dar am inteles ca se subtiaza parul cu timpul, si as vrea sa imi creasca mai repede imi place sa am parul lung si mereu cand ma tund coafeza ia cat are ea chef nu cat ii spun eu.

2 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Sigur iti va sta foarte bine.

| lumy4u a răspuns:

Nu te mai fila, niciodata! firul de par ti se va subtia si se va deteriora mai repede. vorbesc din proprie experienta.parul nefilat este mult mai sanatos