| ςгเรtเภยкค a întrebat:

As vrea sa mi cumpăr un set de creme pentru fata, care sa vindece acneea, punctele negre si semnele de pe fata. Dar nu stiu ce produse sa comand. De la Skin 79 sau Paula's Choice?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu de skin 79 am mai auzit recomandari.

| Robbe a răspuns:

Cati ani ai? Probabil esti la pubertate, daca da, e ceva normal. Poti folosi Zynerit, la cosmetica de femei nu ma pricep.
Dar daca vrei sa ai un tel ok ar trebui sa-ti faci un consult endocrinologic deoarece nivelul de hormoni ar putea fi una dintre probleme.
Sper ca te-am ajutat. Si fii tu insuti, nu te mai ascunde, orice fata este frumoasa si o sa gaseasca persoana care sa o placa cu adevarat.
Eu am vazut cupluri care nu erau tocmai cei mai stilati sau cei mai frumosi, dar s-au placut si au continuat si nu au lasat nimic sa le stea in calea iubirii lor.
Eu daca as gasi o fata care sa ma placa as da totul sa vad daca ea e aleasa si sa incep o noua viata,
Iti urez succes! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am scapat de puncte negre si cosuri cu lotiunea bha 2% de la Paula.
http://pasagera.ro/......a-lui.html

| MadaMary67 a răspuns:

Eu le-am încercat pe cele de la Skin 79, aveam multe puncte negre pe nas si acnee peste tot, eu ti le recond pe alea.

| mikis a răspuns:

Eu folosesc din gama "La Roche-Posay" si pot sa iti zic ca sunt foarte multumita de rezultate. Intr-o saptamana am scapat de toate cosurile de sub piele si cele care erau la suprafata s-au uscat.

| ςгเรtเภยкค explică (pentru mikis):

Eu am fost o data la dermatolog din cauza ca am tenul foarte sensibil si mi-a dat o crema de vreo 60-70 de lei, am folosit o si nu mi-a facut nimic.

| mikis a răspuns (pentru ςгเรtเภยкค):

In general tratamentele pentru cosuri sunt compuse din mai multe solutii sau creme ( de exemplu zynerit si skynoren care actioneaza mai bine impreuna decat separat)
Incearca effaclar- gel purifiant
Effaclar-solutie exfolianta
Ser- pentru hidratare intensa
Si crema effaclar duo (+)
Ai sa ajungi pana in 250 lei dar daca nu vrei sa dai atatia bani pe atatea creme, poti sa incerci doar serul de 2 ori pe zi si crema, o lotiune micelara 3 in unu si un alt tip de gel exfoliant.O sa te ajute sigurat

| Vilcu_Andra_1982 a răspuns:

Cumpara Diane 35-sunt pastile anticonceptionale. Mie asa mi-a trecut acneea