| Nisi a întrebat:

As vrea sa-mi fac breton. Am fata ovala, ochi albastrii si parul saten inchis si am parul pana la umeri. Credeti ca mi-ar sta bine cu breton? Am nevoie de ajutor (URGENT)

Răspuns Câştigător
| kosmii a răspuns:

Nu cred ca te avantajeaza daca te referi la bretonul drept pe frunte.in schimb celalat intr-o parte cred ca ar fi dragut...tu stii cum areti imgineaza`te cu breton si vezi daca iti sta bine.
Succes si sa iei decizia buna:*:*

8 răspunsuri:
| Jenny23 a răspuns:

In nici un caz!

| ღDangoღDaikazokuღ a răspuns:

Sigur ca ti-ar sta bineee love struck love struck love struck.

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Daca ai parul derpt iti merge de minune un breton dar daca il ai cret nu ti s-ar potrivi prea bine funda?

| bd a răspuns:

Parerea mea, mai bine fa-ti breton pe o parte si daca nu iti place, il faci "intreg " sau invers, dar cred ca ti-ar sta bine

| Dan_1293 a răspuns:

Salut, uite iti dau o adresa un fel de coafor virtual...incarci o poza de/a ta si vezi ce coafura/culoare, iti sta mai bine, mult succes.

| Udarr a răspuns:

Salut! trimite-mi o poza pe mail cu tine si iti zic!

| Nisi explică:

Va multumusc pentru. raspunsuri! Cred ca m-am decis sa mi-l fac in tr-o parte!
mersii mult pooopbig grin

| babyada28 a răspuns:

Eu cred ca ai arata ft bine ...sa sti si au am o verisoara care are breton si are fata ovala ...credema arata bestial!