| capsuniktadulce a întrebat:

As vrea sa-mi pun piercing in nas dar nu stiu sigur daca mai e la moda si daca da....doare? si cu ce face gaura tongue?

3 răspunsuri:
| AnonimNeamt a răspuns:

1 e la moda. 2 nu doare ca til baga imediat..si 3 se baga cu 1 fel de pistolas care til baga imd si nu simti nimic big grin funda?

| capsuniktadulce explică (pentru AnonimNeamt):

Zi-mi si mie cu ce se mananca site-ul asta ca nu stiu exact.

| AnonimNeamt a răspuns (pentru capsuniktadulce):

Ce site si ce sa manance? ma. nu te doare daca iti pui pircing ma! ti-am raspuns.1 e la moda. 2 nu doare ca til baga imediat..si 3 se baga cu 1 fel de pistolas care til baga imd si nu simti nimic dai funda?