| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa profit de statul acasă ca să îmi las mustață, daca o las mare, o sa trebuiască să o spăl cu sampon? Poți face mătreață in mustață?

8 răspunsuri:
| Marbea a răspuns:

Da, poti face matreata si in mustata. O speli ca si parul de pe cap.

| lpavel a răspuns:

NU, nu poti face iar daca ai mancarimi in mustata e pentru ca tenul nu suporta parul mare pe fata nu e de la matreata big grin

| lpavel a răspuns (pentru Marbea):

Cati ani ai ca tare prost mai esti! laughing cand vei avea mustata vei vedea ce raspuns tampit ai dat pana atunci nu ar trebui sa lasi raspunsuri de care habar nu ai... laughing

| Marbea a răspuns (pentru lpavel):

Eu cred ca tu trebuie sa te informezi, citeste aici
https://top-man.ro/cum-scapi-de-matreata-din-barba/

Barba, mustata e acelasi lucru. Cine e prostul? ca sa vorbim pe aceeasi imba...

| salieri84 a răspuns:

Tu vrei sa-ti lasi ditai barboiul, eu sunt hotarat sa ma tund la zero happy

| annabellaaaaa a răspuns:

Da poti face, am facut eu la penis

| lpavel a răspuns (pentru Marbea):

Acum chiar ai dovedit cat de prost esti! laughing nu te lua dupa net... adica sti ceva? da cred ca ai dreptate pentru ca am si eu matreata si in barba si pe piept, picioare laughing

| AdelinaC a răspuns:

Poti face dermatita. Nu se spala cu sampon, dar trebuie sa te speli regulat pe fata, sa pastrezi igiena