| giulya85 a întrebat:

As vrea sa stiu cam cat costa sa imi tatuez sprancenele. cat costa in tara dar si cat costa in italia. daca stie cineva.

Răspuns Câştigător
| TipulVerde a răspuns:

Nu stiu cum s-ar prezenta un astfel de tatuaj, dar in general costa cam 1, 5 mil - 2 mil, depinde de salon, depinde de dimensiune. Eu iti zic pretul minim. Desigur poate fi si mai ieftin dar o sa-ti para rau.
PS: De unde toate chestiile astea cu Italia. M-am saturat atat de mult incat am ajuns sa-i urasc pe cei care vorbesc italiana. Nu toate raspunsurile se gasesc in Italia, dar majoritatea pleaca departe impinse de astfel de mentalitati.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 500 costa