| copilashu a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de ce cand bag comanda la oriflame imi arata doar sa platesc cash la livrare sau cu cardul. nu vreau sa platesc asa, vreau sa beneficiez de acele 18 zile. sunt nou inscrisa. am primit decat o comanda de 7 lei, cu cataloage etc. pe care nu am platit`o direct. multumesc

Răspuns Câştigător
| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Si eu sunt reprezentat oriflame. si aceea e doar pagina principala, nu ai nici o legatura cu ea. cand pui comanda introduci codurile necesare dupa care iti arata toti pasii de a finaliza cu succes comanda, o sa-ti apara si aceasta rubrica si anume modul de plata. eu ti-as sugera cash. comanda ajunge destul de repede la punctul de lucru din judetul in care esti (de obicei4 zile lucratoare) alte variante de plata nu mai existahappy
sa stii ca exista si o data scadenta de plata. poti fii sanctionata cu o suma de bani dar depinde si de timpul inc are o achiti. Sper ca ti-am fost de folos. funda?batting eyelashes