| Ssssssssxjdndndjdnd a întrebat:

As vrea si eu cateva siteuri cu sneakersi de calitate gen Jordan sau Nike etc.

2 răspunsuri:
| LalaMara01 a răspuns:

Buna. Caută pe google sau Facebook "Glami" alegi în pagină sus brand-ul și femei, bărbați, copii, poți alege chiar și mărimea și când dai căutare o sa îți apară ceea ce ai selectat și dacă dai click pe fiecare produs o sa se trimită in pagina din care face parte. Mie personal mi se pare cel mai divers site, găsești și accesorii, haine. Și poți selecta și reduceri. Recomand!