| SophieDavidescu a întrebat:

As vrea si eu niste suvite colorate parul meu natural este saten inchis. Dar nu stiu ce culori! O sa ma fac un negru albastru dar apoi nu stiu cu ce culori sa ma fac.Prima oara ma gandeam in zona cefei un blond platinat si restul cu negru albastrui.Inca nu m-am decis si as vrea si sfaturile voastre. Uite si poza cu mine http://photos4.hi5.com/0133/231/611/209Cmv231611-02.jpg

2 răspunsuri:
| B3stgirl a răspuns:

Poti incerca sa iti faci varfurile mai deschise, de un blond sau partea din fata sa ti-o vopsesti diferit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No, in nici un caz blond in fata, te poti faci ce blond coniac cu suvite de blond bej, se si poarta vara asta. [alexa_florea, pentru mai multe detalii ]