| anonim_4396 a întrebat:

Astazi m-am tuns si din nefericire nu mi-a iesit tunsoarea asa cum as fi vrut. Acum as vrea sa imi creasca parul mai repede ca sa pot sa imi remodelez vechea tunsoare, stiti cumva ce solutii as putea folosi pentru o crestere mai sporita? Am auzit ceva despre uleiul de ricin dar nu stiu cat de repede creste parul thinking

Răspuns Câştigător
| dianalalala a răspuns:

Renumitul ulei de ricin. dar este bun si cel de rozmarin, nuca de cocos sau jojoba happy

2 răspunsuri:
| ShadowSlck a răspuns:

Nu stiu ce solutii exista pentru cresterea mai rapida a parului, nu am auzit. Dar de ce nu incerci sa experimentezi tunsori noi? happy

| paulika13 a răspuns:

Incearca uleiul de ricin accelereaza cresterea parului, se gaseste in farmacii sau plafare si in plus este si ieftin