| roxystomp a întrebat:

Astazi ma duc la un recital de muzica clasica, dar nu prea stiu cu ce sa ma imbrac. Idei?

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Pai daca e vorba de muzica clasica, se impune o tinuta ceva mai speciala, neaparat eleganta si adecvata evenimetului la care te prezinti. Poti opta pentru o rochie de seara sau un costum deux-pieces. Tocurile, parul aranjat si posetuta plic sa nu cumva sa lipseasca. Accesoriile si bijuteriile se impun a fi cat mai simple, finute si in numar putin: un colier si o pereche de cercei micuti, sunt de ajuns pentru a completa si a da stil imaginei tale.
Distractie placuta!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O fustă cu o cămăşuţă frumoasă, un sacou, un pantof elegant cu toc, nu uita de parfum, păr aranjat.
Te pup!

| ellaells a răspuns:

Camasa, pantaloni sau fusta, sacou, niste pantofi cu toc big grin

| DanDenisă a răspuns:

Cat de prost trebuie sa fii sa te imbraci la un recital de muzica clasica!? Du-te frate dezbracat! Bai tu nu realizezi ce intrebare pui aici? 12 ani

| roxystomp explică (pentru DanDenisă):

Raspunzi aiurea

| DanDenisă a răspuns (pentru roxystomp):

Mai copilule, nu raspund aiurea, ti se pare tie, dar cum sa intrebi asa ceva?! Ilogic! Dupa parerea mea te imbraci cu ce vrei tu, deoarece, astia iti propun sute mii, dar nu au habar ce haine ai tu! Gandeste`te inainte sa pui o intrebare! Nu vezi ca multi ti-au spus " du`te dezbracata "? De ce? Gandestewinking

| roxystomp explică (pentru DanDenisă):

Era o intrebare generala. Banuiesc ca nu puteam sa ma duc intr-un tricou si pantaloni scurti nu? Au fost si oameni care mi-au dat raspunsuri utile daca te uiti mai sus.

| DanDenisă a răspuns (pentru roxystomp):

Nu are rost sa ma mai pun la mintea ta. Imi sustin ideea : du`te dezbracata happy! bafta

| KenVyQ a răspuns:

Daca este muzica clasica te poti imbraca in ceva elegant de obicei 4 ace. Funda?

| FaraZahar18 a răspuns:

Pai... chilotei si atat. sigur o sa atragi atentia... FUnda?