| nevertoolate a întrebat:

Astazi mi-am facut contul pe TPU si am postat cateva intrebari, dar nu stiu de ce in drepta, la intrebarile mele, nu imi arata decat o intrebare postata de mine, si anume prima...raspunsurile date de mine imi apar, dar intrebrile nu.va rog ajutati-ma! primesc notificari pe e-mail cum ca as fi primit raspunsuri la intrebari, dar daca dau click imi apare direct intrebarea, dar nicidecum la "intrebarile mele"...astept raspuns si dau funda cui ma ajuta.multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toate intrebarile, in afara celor ale expertilor, trec prin moderare si abia apoi apar, pe site si la intrebarile mele. Pesemne ca inca nu au fost aprobate de moderatori. Numai bine!

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca dureaza o vreme ca intrebarile sa fie aprobate (fiindca esti nou pe site). Actualmente, ele pot fi vazute doar de useri logati.

| 3my098 a răspuns:

Ca incepator Intrebariile si raspunsurile tale vor aparea mai greu finca trebuie verificate.