| keytlayn a întrebat:

Astăzi mi-am făcut o a doua gaura în urechea dreapta (deoarece am vrut sa fie la fel ca în urechea stânga).
Ideea este ca mi-a făcut o la distante inegale.
As vrea sa refac gaura în urechea dreapta (cea pe care mi-am făcut o azi).
Dacă scot cercelul se va astupa gaura cât sa nu se mai vadă?
Pentru ca as vrea sa o refac.

2 răspunsuri:
| Katte a răspuns:

Se astupa, de exemplu la nana mea in cred ca 1-4 sau nu stiu cate luni i s-a facut, dar la prietena mea in 2 saptamani (VORBESC FOARTE SERIOS) la fiecare este pielea mai suptire, groasa si alte structuri! Dar intr-un final se va astupa

| Diagn a răspuns:

Se astupa, eu mi-am făcut o a2a gaura și un timp am uitat sa îmi pun cercel, și mi s-a astupat(nu de tot, nu a trecut o perioada așa lunga, am reușit să fac gaura la loc cu un cercel). Mă gândesc că dacă stai destul de mult se va astupa de tot.