| radu a întrebat:

Ati comandat haine de pe mycloset. se merita?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu am cumparat haine sau alte articole de pe mycloset care este singurul outlet onlinie din Romania, dar m-am documentat si au preturi foarte mari.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Chiar si daca n-ar fi asa de scumpe, tot n-as comanda haine pe net. Pe niciun site. Problema cu hainele este ca trebuie sa fie probate. Corpul nostru nu e perfect, nu e simetric, ceea ce face ca, de multe ori, hainele sa nu stea chiar cum ar trebui.
Cand poti proba ceva de imbracat, mai incerci si alta marime...alta culoare...Pe cand, atunci cand comanzi pe net, te pomenesti acasa cu un produs care, in poza arata grozav, dar pe tine sta ca pe gardul militiei.

| Floreenofficial a răspuns:

Da, exact! Poate sunt mult mai mari sau mult mai mici in realitate hainele acelea! Nu lua de pe net! Alege-le cu mana ta!

| radu explică:

Am vazut un hanorac super :X si era de la o firma QuickSilver parca. stiti cumva daca gasesc vreo reprezentanta prin Iasi.

| Rolleer a răspuns:

Pe redusimo vei gasi toate siteurile de gen mycloset http://www.redusimo.ro