| RAY a întrebat:

Ati cumparat haine de la hervis sports? ce parere aveti de calitatea lor?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din punctul meu de vedere hainele nu mi se par de o calitate excelenta dar per total sunt ok

| Anonim693 a răspuns:

Calitatea e extraodrinara, doar pretul e enorm.

Răspuns utilizator avertizat
| ஐFluffyHeartஐ a răspuns:

Mie mi se par ok hainele, calitatea 1. problema este pretul..Este cam mare, dar merita happy
Bafta!

| LauraAndreea2001 a răspuns:

Caliate excelenta 100%winking

| ReBeL4R0 a răspuns:

Depinde de preferinte. Daca ai bani si vrei ceva de calitate superioara sunt bune daca ai portofelul ingust...

| RAY explică (pentru ReBeL4R0):

Nu chiar am gasit trening la 120 de lei asta ma mira

| Cretu_Alexandru_1992 a răspuns:

Am cumparart o geaca si imi sta bine dar nu tine de cald deci ca procent eu dau 70%

| RAY explică (pentru Cretu_Alexandru_1992):

Polisteron e in mare parte, da nu tin de cald din pacate, data viitoare ia bumbac