| Camper123 a întrebat:

Ați cumpărat până acum parfumuri tester? Daca da, ce site recomandați?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Pentru userul de mai sus ^^Parfumurile tester sunt identice cu originalul. Diferenta de pret este de la promovarea brandului plus alte nspe mii de taxe. Inca ce am observat, la parfumurile tester concentratia de parfum este scazuta(10-20%), fata de cele originale(40-50%), deci tin mai putin pe piele sau haine, chit ca mirosul este identic(aici multi trag concluzia ca e teapa si ca e fake, pe cand este mirosul original dar cu concentratie mica).

Cel mai important este sa nu iei de la persoane, atata timp cat iei de la o companie online este ok, vei primii un tester original.

| xerxes1 a răspuns:

Pe testershop.ro cu Tom Ford Tobacco Vanille am luat teapa.

| Digikey a răspuns:

Am incercat cateva site-uri, si am luat niste fake-uri dragute la 150 de lei care in magazine costa 600.
Daca ai si originalul iti dai seama ca nu a fost usor nici pentru chinez sa-l faca.Sunt multe diferente, iar parfumul seamana destul de mult dar isi pierde rapid mirosul.Mos Craciun nu exista.