| dedfgv a întrebat:

Ati folosit fondul de ten de la oriflame cel protector http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?pro dCode=15085? este bun? acopere bine, mascheaza roseata tenului?

FUNDA:x

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Comentariul asta spune tot: "dooohhh... fiti sincere si nu mai mintit, este un fond de ten ok daca n-ai imperfectiuni, ca o crema coloranta, atat si nu tine prea mult pe ten nota mea e cu minus "
Deci e un fond de ten care doar da o nuanta placuta pielii, dar care nu acopera. Daca ai un cos sau ceva fi sigura ca nu-l va acoperi. Toate care spun ca e un fond de ten minunat sigur au un ten lipsit de probleme.

| madducu a răspuns:

Nu l-am folosit dar iti pot recomanda de la Avon cel calmant sau PerfectWear, tot de la Avon.
Bafta:*

| Dash a răspuns:

0.0