| croissant a întrebat:

Ati incercat bioil? Ulei si crema pentru vergeturi? De cand ma stiu am probleme cu greutatea. Ba slabesc, ba pun la loc si asa au aparut vergeturi. Voi ati avut? Cum ati scapat de ele?

Răspuns Câştigător
| UnDiavol a răspuns:

Sport mami sport degeaba stai tu acolo tastezi oil moil dacă bagi 5 Mc meniuri in tine acum serios mai ieși la alergată fa mișcare așa bag și eu in mine oil vergeturi degeaba dacă nu faci sport mișcare alerga prim parcuri fa un program alimentar sănătos și uite așa ușor ușor in timp bine înțeles se vede progresul nu peste noapte ușor ușor ajungi la kilogramele dorite dar important este sate ti de alimentare sănătoasă și eu eram gras rău mi-am revenit de când sunt in România

| UnDiavol a răspuns (pentru UnDiavol):

Mai ies cu băieți un tenis un fotbal o mișcare intelgi mai un jb cu zahăr pudra )))) (glumesc fără jb )

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De vergeturi nu scapi uneori nici cu laser dar cu un ulei.