| nevermatch a întrebat:

Ati patit sa intrebati pe cineva ce parfum poarta pentru ca miroase foarte bine si sa evite sa raspunda? De ce oare? Parfumul se simte diferit pe fiecare, nu mi se pare ca poti fura cuiva semnatura.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stie să răspundă pentru că nu știe cu ce parfum s-a dat. În magazin când merg unii și se parfumează cu acele testere, sau se dau drept cumpărători interesați prin Sephora... Câți nu sunt din ăștia?

| Lukasssz a răspuns:

E simplu de ce evita sa raspunda! Pentru ca e ieftin!

| Anuket a răspuns:

Eu nu știu denumirile parfumurilor melelaughing

| gabicoo a răspuns:

1- Habar nu are cu ce parfum s-au dat
Sau
2- A folosit un parfum contrafăcut sau ceva No Name

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, ca nici nu am intrebat, nu prea imi pasa cu ce se dau altii.
Desigur, probabil era mai mult destinata fetelor aceasta intrebare.

Dar ca o parere, da... ai dreptate, parfumul in general se simte putin diferit de la persoana la persoana.
Insa daca cineva a evitat raspunsul, principalele cauze ar fi faptul ca poate persoana respectiva s-a simtit jenata, sau poate pentru ca... ii s-a parut ciudat, daca chiar a evitat orice fel de raspuns.

Numai bine ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am pățit.
"Se simte diferit"
Aşa diferit nu cred că se simte, adică nu e ca şi cum vă dați amândouă cu acelaşi parfum şi pare că v-ați dat cu parfumuri diferite, doar că într-adevăr, poate mirosi mai bine pe una decât pe cealaltă.Am mai întâlnit cazuri. Poate de asta i-o şi fi "frică".La haine cel puțin am mai văzut tipe care să fie invidioase pe altele că ceva le stă mai bine ălora decât lor.Şi prin filme am mai văzut.

| Lioana a răspuns:

Ai fost prea curioasa. Era o intrebare personala. E alegerea interlocutorului daca raspunde sau nu.

| lonelyy7 a răspuns:

Ce parfum porti?

| tonyc7 a răspuns:

Oricat de bine ar miroase parfumul cuiva, devine egal cu zero daca respectiva persoana nu are in primul rand minte sanatoasa, corp sanatos, educatie si un anume statut social!winking