| anonim_4396 a întrebat:

Ati purta acesti bascheti, adica sunt cool?

http://image.made-in-china.com/2f0j00GBuQzMPlYFoi/Warrio r-Shoes-1.jpg

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu pot să zic că îmi plac, dar nici că îmi displac.Eu nu i-aş purta pentru că au talpa ciudată şi nici nuanţele de culori nu sunt tocmai pe gustul meu dar sunt interesanţi.

| Azµre a răspuns:

Contează cum sunt? Îți plac ce te mai interesează dacă sunt cool sau nu sau ce părere au alții, unu la mână nu se încalță ei cu perechea aceea de teneși ci tu, iar doi la mână nu înțeleg ce e în capul vostru de întrebați astfel de tâmpenii. Dați-o dracului de modă nu vă mai croiți viața după ea.

| deutzadia a răspuns:

Sunt frumosi adica mie imi plac.

| selena05 a răspuns:

Sal! da mie imi plac foarte mult happy

| LoryZuzu1 a răspuns:

Mda...sunt draguti big grin

| Ancuta59 a răspuns:

Eu cred ca is de baieti

| Azµre a răspuns (pentru Ancuta59):

Tenesii sunt unisex