| razadeluna a întrebat:

Ati purta cizme inalte cu siret? cum vi se par? OK sau nu? FUNDITA!

http://i01.i.aliimg.com/......t-Flat.jpg

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu nu as purta, dar arata interesant. sunt ok daca ai un stil mai rebel, rock sau grunge.

| AlleSss a răspuns:

Bună! Depinde de gusturile fiecăreia. Eu una le-aș purta cu mare plăcere, ador tipul ăsta de încălțăminte.

| Mihaela1964 a răspuns:

OK, tineresti si practice.Cred ca lateral au fermoar si se incalta usor,

| NoName0x0 a răspuns:

Am avut de mult o pereche de genul si chiar mi.au placut! Desi par complicate au un fermoar pe una din parti (stanga sau dreapta). Tot ce trebuie sa faci e sa ai grija sa nu prinzi dress.ul sau blug.ul in fermoar, sa le inchizi mai cu atentie daca le strangi de la sireturi. In rest sunt ok. Poti merge linistita prin zapada pana la genunchi. :*

| Raluu21 a răspuns:

Daca esti inalta mai ales eu zic ca ti ar sta bine :*
Mie una mi se par ok, sunt chiar dragute si par super comode dar nu as purta pentru ca sunt pitica cred ca mi ar face picioarele sa para si mai scurte :*
Cum a spus cineva mai sus, probeaza le doar, si daca tie iti plac asta e tot ce conteaza :*

| ladybug238 a răspuns:

Personal, mie imi plac si le-as purta in fiecare zi, dar aici nu conteaza parerea noastra, ci a ta. du-te la magazin, probeaza cateva perechi, vezi daca-ti place cum ti se aseaza pe picior si dupa ia decizia singura.