| Renee6000 a întrebat:

Ati testat vopseaua semipermanenta loncolor trendy? Ce parere aveti de ea? E adevarat ca nu se mai ia?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

O prostie, da

| Renee6000 explică (pentru Bondarel99):

Ce culoare?
Chiar nu se ia?

| Dalmore a răspuns (pentru Renee6000):

Mi-am facut varfurile roscate si a trebuit sa tai dupa cateva luni bune ca sa scap de el
Poate nu se prinde la toata lumea la fel, totusi eu nu am auzit pareri bune nici de la alte prietene despre loncolor

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Te referi la plicurile acelea care se gasesc cate 2 legate intre ele?
Eu m-am facut cu saten si cu brunet (pe par blond) si s-a luat fara probleme dupa cateva spalari.
Daaaar e adevarat ca daca folosesti ORICE alta nuanta risti sa nu o mai dai jos decat cu foarfeca.