| Mevkij a întrebat:

Ați vota un președinte bărbat care poarta tanga?

15 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Asta da întrebare academica big grin rolling on the floor

| brokxy a răspuns:

Da

| tudorvolcano a răspuns:

Nu.

| aXy99 a răspuns:

N-as vota presedinte barbat care nu poarta tanga.

| darrio2007 a răspuns:

Si de unde sa stim noi daca poarta tanga? Declara pe propria raspundere?

| NicolaeP a răspuns:

Exact asta ne-ar mai trebuii, un președinte în tanga ca în rest le avem pe toate

| Zuzu1991 a răspuns:

Numai daca poarta C-tanga big grin

Bula
| Bula a răspuns:

Da, dupa ce dovedeste ca a nascut cel putin un copil. big grin

| Catrice a răspuns:

Pe tine? Nu.

| danbnz a răspuns:

Normal.
Cu conditia sa se prezinte numai in tanga la dineurile oficiale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce Iohannis nu poarta?

| dragodana a răspuns:

Salut!
Ce treaba are lenjeria intima cu functia? Niciuna. Poate sa fie si fara lenjerie intima.Nu conteaza acest aspect.Conteaza sa isi faca treaba.

| salieri84 a răspuns:

Ai aparut si tu, ''luceafar bland''al familiei traditionale.

| CassiusAlexander a răspuns:

Poate am și votat unul, nu știu! De unde știm noi ce poartă? big grin

Răspuns utilizator avertizat