| Ionnella1994 a întrebat:

Aveți idee ce tip de costum de baie iti scoate in evidenta sanii? ^_^

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Un costum cu push-up, clar! Pentru a creea iluzia de sani mai mari, poarta si costume de baie cu diferite volanase.Iti recomand sa nu porti sutiene de tip bandeau, mie mi se pare ca aplatizeaza sanii. Poarta unul de tip sutien cu burete si in forma de triunghi, care dezvaluie conturul saniilor si ii scoate in evidenta.Este greu sa gasesti un costum de baie care iti place cu adevarat si care te avantajeaza, insa cand o sa-l gasesti, vei arata minunat! Mult succes!

2 răspunsuri:
| Just0a0dream a răspuns:

Buna!
Dupa cum au spus si ceilalti, un sutien cu push up.Neaparat,sa aiba si bretele, confera mai multe sustinere si ii face mai mari astfel.Ia-ti unul cu bretele care se leaga dupa gat, cu decolteu in forma de V, acestea dau impresia de sani mai mari.De asemenea,Indreapta-ti privirea catre sutienele colorate cat mai viu, chiar cu modele,, incarcate" si cu diferite aplicatii, sau franjuri etc., vor creea iluzia unui bust mai generos.In nici un caz negru, acesta miscoreaza si e recomandat doar femeilor care vor sa ascunda kilogramele in plus de obicei.