| floricicadecolt a întrebat:

Aveti idee ce vestimentatie o sa purtati de Craciun? v-ati decis?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nici nu stiu cu ce sa ma imbrac laughing

| zurick a răspuns:

N-am nimic rosu in garderoba mea nici nu mai stiu cum m-am imbracat anul trecut laughing
Voi vedea :-D
Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Cred ca voi merge la o petrecere in aer liber dupa care acasa.
deci mai simplu.
de revelion o rochie, cu siguranta.

| Chamberlin a răspuns:

Nu sad
Dar imbracate cum vrei tu, nu prea conteaza de Craciun cum sa te imbraci dar iti recomand sa te imbraci in asa fel incat sa nu-ti fie frig big grin
funda?

| Ironicnαme a răspuns:

Eu o să îmi iau o pereche de blugi vişinii spre roşu şi un pulover alb. Apoi câteva accesorii gen: o brăţară, un inel, un lănţişor. thinking

| rosalinda985 a răspuns:

Da, am sa imi iau o caciula de craciun, o fustita alba, si un pulover alb pe care o sa il asortez cu un palton rosu, si cred ca niste platforme negre, cat despre machiaj si coafura m0am gandit ca va trebui sa optez pentru ceva natural.