| anonim_4396 a întrebat:

Aveți idee din ce magazine/ farmacii fizice pot achiziționa acest produs?

https://www.notino.ro/......1/p-98697/

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Farmacii sau magazine de cosmetica. N-am mai văzut în kaufland ceva de la Garnier de ani.

| NLS a răspuns:

Ar trebui sa il gasesti la aproape toate farmaciile, si la magazinele de cosmetice "de cartier".
Eu l-am vazut cand am fost in concediu la Catena.

| NLS a răspuns (pentru NLS):

Si aproape sigur este si la DM, daca ai in zona.

| NLS a răspuns:

Https://www.catena.ro/......gel-3-in-1

il poti rezerva si de acasa, si il ridici cand te anunta ei (in caz ca nu il au in locatie, dureaza ~24 ore pana ajunge de la depozit)

Dai click pe butonul din mijloc (Alege farmacia aici), apoi alegi judetul si orasul.

| anonim_4396 explică (pentru NLS):

Mulțumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.

Ți-aș recomanda să cauți în Kaufland, nu sunt totuși 100% sigură că îl au pe rafturi acum dar în adolescență foloseam măști antiacneice Garnier din Kaufland, in farmacii totul este mult mai scump, de ex o cremă pe care o afli pe rafturile de la Kaufland in farmacie i se adaugă automat 2-3 lei cu ușurință la preț.

| Sekim a răspuns:

DM și Carrefour, farmaciile nu cred că îl au

| CassiusAlexander a răspuns:

Online de ce nu?

| anonim_4396 explică (pentru CassiusAlexander):

Dacă nu o găsesc, posibil să fac o comandă.