| Rx5hnS a întrebat:

Aveti vreo recomandare de autobrozant bun? Mi se duce bronzul si sunt prea alba. Si nici nu am incredere sa ma duc la solar.

13 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Nu prea are rost acum iarna, însă, cum si eu vreau câteodată sa fiu mai bronzata, inteleg dilema. Cele mai bune sunt (+raport calitate-pret) St Mori, St tropez, cocolis. Era si unul bun de la DM, firma Alverde. Nu stiu daca se mai produce acum. Solarul l am incercat de cateva ori. Nu e dăunător decat folosit foarte des si sa te expui mult timp...
Soarele natural, la fel, nu mai e recomandat de mult timp, decat in anumite intervale, de aceea, prefer si eu autobronzantele.

| aXy99 a răspuns:

Nu te mai bronza iarna, n-are rost.

| Donsavas a răspuns:

Solarul te bronzeaza mai bine si e o optiune mai bună decât autobronzantele

| Superior a răspuns:

Intra in butoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si spalacitele sunt frumoase, mie imi plac ele pe mine mai putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff cat esti de adorabila love struck love struck vad ca ai un ochi de alta culoare, am cunoscut si eu un baiat care avea un ochi negru si celalalt maro dar era... Ma abtin! Ar trebui sa fi mandra ca ai un ten asa frumos, esti mai speciala:* eu sunt mulatru, metis si am ogramada de probleme din cauza asta, parca as fi eu devina ...traiesc intr-o lume superficiala si idioata numita Romani, care judeca omul fara sa il cunoasca si il eticheteaza si baga in aceeasi oala cu toti. sunt scarbit! Nu stiu daca porti peruca din cauza faptului ca nu ai par sau alte motive da esti frumoasa happy god bless you

| slayer09 a răspuns:

Eu zic sa te lasi asa cum esti, nu iti mai face probleme pentru asta, poate esti mai frumoasa alba decat bronzata. Nu intotdeauna ce crezi tu asa si e in perspectiva altora.

| Rx5hnS explică (pentru slayer09):

Sunt prea alba. Zici ca-s moarta.

| slayer09 a răspuns (pentru Rx5hnS):

Eh..esti mai speciala. Toti suntem bronzati, asa ca tu iesi din tipar, ceea ce nu e un lucru rau, depinde acum cum te percepi tu big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rx5hnS):

Tu esti tipa din poza? happy

| Rx5hnS explică (pentru anonim_4396):

Mda, dar pot o peruca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rx5hnS):

Apropo esti foarte foarte frumoasa :* de ce poti peruca scuze ca sunt mai indiscret?

| BlueLagoon97 a răspuns:

Monica Palcau pe Instagram are story uri despre asa ceva, de la A-Z