| NowForYou000 a întrebat:

Azi am dat o comanda de la online de la Avon. La finalizarea comenzii m-i s-a spus ca voi fi contactata de un reprezentant. Eu am crezut ca imi vor trimite comanda la posta sau prin curier. Acest reprezentant se afla la doar cativa km distanta. In cat timp imi va ajunge comanda? Cat va trebui sa platesc livrarea?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai trebuie sa iei legătura cu acel reprezentant și cu el stabilesti detaliile despre comanda și livrare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

În loc sa stai sa intrebi pe TPU, mai bine suni la avon si îi întrebi pe ei, ei stiu cel mai bine.