| Gabitaancutaelena a întrebat:

Azi m-a luat o fata de par și am vazut ca după am rămas cu un ghemotoc mic de par în mana, îmi va mai creste la loc?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din ce cauza te a luat de par? Ce gesturi au unii

| Gabitaancutaelena explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mam bătut cu ea și m-a luat de par, și eu pe ea, și când am ajuns acasă mam pieptănat în baie și aveam smocuri pe perie

| Violleta2022 a răspuns:

Da, va creste.

| Nirvanaaa a răspuns:

Va creste la loc.

| Invictusman a răspuns:

Pai cum asa?

| Invictusman a răspuns:

Aplica ulei de ricin in locul acela sa vezi ce repede o sa crească, și spalate pe cap cu șampon favisan

| 1234568807 a răspuns:

Desigur ca iti va creste, dar cu timpul

| isemilia a răspuns:

Va creste la loc. Va dura cel mai probabil putin timp, insa va creste. Exista si diverse uleiuri / vitamine in farmacii ce ajuta (intr-o masura mai mare sau mai mica).

| RalucaRalu2 a răspuns:

Da, bineînțeles că iti va crește, stai linistită.

| Lusiaa a răspuns:

Da,o sa ti creasca pentru ca doar ti l-a smuls, ca epilarea cu cearahappyDaca aveai o rana adanca atunci erau sanse sa nu ti mai creasca pentru ca s ar fi luat pielea.