| cosminboy12 a întrebat:

Azi mi-am cumparat skinoren crema si nu sunt sigur cum sa-l folosesc, Dupa ce folosesc gelul de curatare pot aplica o crema hidratanta inainte de a ma da cu skinoren, deoarece cred ca este necesar sa-mi aplic o crema pentru ca skinoren-ul imi usuca tare fata, astept un sfat, Fundita!

2 răspunsuri:
| ʚiɞ_Semy_1989 a răspuns:

Bineinteles. Este bine ca usuca fata, insa trebuie sa o mentii hidratata. Este important!

| ʚiɞ_Semy_1989 a răspuns:

Nu iti recomand NIVEA, caci crema ramane la supravata. orice alt ceva.