| MaTrIx8378 a întrebat:

Baieti, a-ti regretat vreodata cand v-ati epilat pe picioare? prima oara cu ce v-ati facut? : )

Răspuns Câştigător
| 7Azaky a răspuns:

Hmm...eu zic sa nu te faci pe picioare(daca nu esti culturist, sau faci un sport in care parul de pe picioare te jeneaza[de ex sa faci rani de la frecarea parului cu jampierele sau cv asa]!
E un stress in plus,+ ca baietilor nu le sta bine epilati dpmdv...
Deci nu fa asta! Fi masculin!tongue (rade'te in alte parti... dar pe maini si pe picioare NEVER NEVER EVER)!

| MaTrIx8378 explică (pentru 7Azaky):

Da merg la sala, si de aceea m-am si facut, si nu prea imi placea si cum il aveam happy. mersi pentru ajutor

| 7Azaky a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Cu placere, pana la urma e o chestie de gust!(sau de necesitate in unele sporturi, ti'am zis mai sus big grin)!
Cat despre katy... ce sa spun! Nu iti impartasesc ideea, nu mi se pare ca daca ai par pe picioare esti neingrijit! Sau faptul ca nu ai par te face mai ingrijit!
Dar cum spuneambig grin e o chestie de gust!
Oricum va urez multa bafta! Si ma bucur ca te'am putat ajuta cu o parere >big grin

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Masculinitatea nu sta in parul de pe picioare ..ca un argument vis a vis la ce a spus persoana de mai sus. faptul ca te depilezi te va face sa arati o persoana mult mai ingrijita, asa ca sa te mentii in stilul asta. multa bafta la sala!