| IanisCrsiti a întrebat:

Baieti,când va epilati mergeți la salon sau va epilati acasă?
Cu ce va epilati băieți?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici unde, e naturala asa cum o lasa Dumnezeu, in fapt nu se pomeneste asa ceva in biblia, doar circumcizia

| Drimmero a răspuns:

Masina de tuns frumos setata pe 0 si dau jos parul in plus, nu m-am epilat in viata mea cu benzi sau cu epilatorul ala electric, dupa prima banda mi-as baga ceva in ele, masina de tuns e cea mai eficienta, de ce ar fi nevoie sa mergi la salon ca sa-ti dai nevastuicile jos de la subrat, zona intima, piept, pe picioare, etc.

| Sofer a răspuns (pentru Drimmero):

Asa și eu. Mașina de tuns rapid asa când trebuie sa merg la vreo gagica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu aparatul de ras sau cu un dispozitiv pentru epilare, altceva nu încerc

| Adrian5575 a răspuns:

Acasa cu bigul. Doar in zona intima si la subraț. Pe maini si pe picioare nu ma fac pentru ca nu sunt gay.

| timidu89 a răspuns (pentru Adrian5575):

Nu te-ai taiat sau zgariat in zona intima niciodata cu bigul? Eu n-am incercat de frica sa nu ma tai big grin

| Adrian5575 a răspuns (pentru timidu89):

Nu m-am taiat niciodata. Cand am inceput sa fac treaba asta ma iritam putin, dar acum nu mai am nicio problema. Pe test**ule nu dau cu lama aproape pentru ca e periculos, dau mai la departare. Nici la subrat nu am treaba, este ok. Nu folosesc spuma, doar apa.

| Glenky a răspuns (pentru Adrian5575):

Vezi ca aia heterosexuali sunt cu gleznutele epilate mai mult nu aia gay.

| timidu89 a răspuns:

Eu ma tund cu masina de tuns intim si la subrat. Daca e necesar sa scap de par complet folosesc crema depilatoare.

| ValiSenzual a răspuns:

Nu te epila fratele meu, nu e de barbat

| marcel12123123 a răspuns:

Eu sunt baiat si am 21 de ani dar pe mine ma epileaza caini cu dinti