| Daria a întrebat:

Baieti, cat de mult conteaza aspectul fizic pentru voi? Adica, cand va indragostiti de o fata va atrage infatisarea ei, nu?(sa zicem ca nu ati avut timp sa o cunoasteti, v-a fermecat doar fizicul ei), si cu toate ca sunt unii baieti care zic ca nu conteaza aspectul fizic deloc...nu prea imi vine sa cred.laughing

Răspuns Câştigător
| Vali87 a răspuns:

Sincer, conteaza aspectul fizic mult, mai ales dc nu o cunosc s i o vad pentru prima oara. Asta nu inseamna ca celelalte aspecte precum ar fi bunul simt, delicatetea, eleganta nu conteaza, ba da conteaza si mult. Dar tu ne-ai intrebat ce ne atrage dc nu o cunoastem. Pai ce altceva ar putea sa atraga atentia unui baiat la prima vedere dc nu fizicul ei big grin?

6 răspunsuri:
| Vali87 a răspuns:

Sa mai adaug ceva, e ca un produs. Cand te duci in magazin sa cumperi un prd si are ambalajul rupt, jerpelit (scuza-mi termenul), ambalajul alb negru, l-ai mai cumpara?

Apache
| Apache a răspuns:

Prima oara normal ca ma atrage la ea aspectul fizic! dar dupa ce incep sa o cunosc, conteaza mai mult personalitatea si abia apoi aspectul!

| XK a răspuns:

La inceput conteaza foarte mult aspectul fizic si foarte putin restul...dar cu trecerea timpului incep sa fiu atras mai mult de felul ei de a fi, de stilul ei...si mai putin de aspectwinking

| pufulete17 a răspuns:

Haide sa fim seriosi...atat baietii cat si fetele sunt atrasi de aspectul fizic, adica ar insemna sa ne complacem daca am spune ca uite la fata aia are 3 dinti si 80 de kg dar imi place de ea ca scriie poezi ...sa fim serios,dar daria sa stii ca mai conteaza, in afara de aspectul fizic, si trasaturile morale ale persoanei, daca iti place de o persoana fizic si ajungi sa o cunosti mai bine ai sa iti dai seama daca merita sau nu aspectul pe care il aretongue pentru mine cel putin conteaza si aspectul fizic, dar si calitatile persoanei, nu imi este de ajuns sa arate binehee hee

| roby2oo0 a răspuns:

Nici mie nu-mi vine sa cred mie trebuie sa fie si frumoase altfel

| RoTtEnBlAdE a răspuns:

In relatziile flash pe care l avem in copilarie nu cred ca e cineva care sa zic(f sau b) ca nu conteaza cat de lung ai parul'(glumitza)...dar cand esti gata sa faci urmatoru pas in viata, frumusetea nu prea mai are greutate
atunci e vremea sa te gandesti ce vrei: sa fie frumos(a) si sa te gandesti mereu daca mai vine sau sa fie cum o fi daca te-a atras dar sa stii ca nici macar moartea cu puterea ei nu poate sa stea intre voi...frumusetea dureaza cativa ani(asta e f f f putin)
funda va rog laughing