| InYourPants a întrebat:

Baieti, voi purtati adidasi, tenisi de alte culori in afara de negru, maro? Ce culori?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu port orice in afara de negru sau maro, care nu mi-au placut niciodata.
Prefer: turcoaz, albastru, rosu sau albi.

| Frank51 a răspuns:

10 nuanțe de gri, 10 nuanțe de verde.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Cât mai colorați.În special albastru.

| Den1sa a răspuns:

Nu ai vazut baieti cu tenisi albi?

| IgnatVictor a răspuns:

Am mai purtat alb complet, însă a trebuit să am mare grijă de ei. De asemenea, am mai purtat și albastru - pantofii de culoarea asta sunt mai ușor de întreținut. Dar în general merg pe negru, combinat cu alte câteva culori.

Răspuns utilizator avertizat
| CassiusAlexander a răspuns:

Toți sunt negru+altceva, adică negru cu albastru, negru cu roșu, negru cu maro. Dar complet roșu sau complet albastru etc. nu.

| PringAloe a răspuns:

Salut, eu nu prea cumpar adidasi negri, maro sau albi, imi plac aia cat mai colorati, cu culori aprinse, albastru verde, portocaliu, etc.

| intrebcenustiu a răspuns:

Albi clar