| brokeangell a întrebat:

Baietii ce inseamna pentru voi ca o fata sa fie sexi, atragatoare?

Răspuns Câştigător
| geop a răspuns:

E greu de explicat. Asta o simţi atunci pe loc. Pentru tine poate fi sexy, dar pentru altul nu. Unii ar spune că o tipă e sexy dacă are sanii mari şi fundul uriaş. Fata sexy e, în general, cea care nu te va bagă în seamă. O fată sexy nu e un obiect sexual. Ea poate arăta bine, dar să nu ştie nimic în pat. O fată sexy arată bine şi ştie să atragă. Uneori pentru asta e construită. Cam rămâne nemăritată sau dacă va fi, nu va avea parte de fericire, pentru că a lua-o de sexy...

| Adautza a răspuns (pentru geop):

Auzi tu esti baiat nu?

| geop a răspuns (pentru Adautza):

Din câte ştiu, da.

| Adautza a răspuns (pentru geop):

Cred ca esti primul baiat care a vorbit asa profund despre subiectu asta nu ca ceilalti. cat ai 20?

| geop a răspuns (pentru Adautza):

Ms mult. Am vorbit din inima sau suflet sau ce vrei tu, nu din al treilea cap (cum mai gândesc unii. fără a fi vulgar). Am 25 de ani

| Adautza a răspuns (pentru geop):

Npk.multi inainte

| geop a răspuns (pentru Adautza):

Mersi la fel.

| Adautza a răspuns (pentru geop):

Mersi

13 răspunsuri:
| Ichigo a răspuns:

Sa inceapa commenturile superficiale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai incredere in tine.

| Kyrie a răspuns:

Sa aive bube, ochelari, par cret colorat in curcubeu, costum man in black de culoare roz si ochelari de soare laughing

E buna pentru tine

| Marius7121 a răspuns:

In primul rand sa aiba un corp frumos, si sa aiba ochi frumosi, asta inseamna pentru mine FEMEIA FATALA

| milbeicuplacere a răspuns:

Eu sunt atras de mamica ta

| 10PLM a răspuns:

Sa aiba cur, sani si sa fie dasteaptawinking