| jonstar a întrebat:

Barbierit, cu barba de 3 zile, cu barba mare sau cioc(sau mustata)? cum preferati barbatul?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Asta depinde si d la barbat la barbat.aici ma refer la faptlu cum le sta lor bine. unora dintre barbati nu le sta bine decat barbieriti, altora le sta mult mai ok cu cioc sau cu barba d 3 zile sau mustata.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fresh, clar.
Pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cu cioc...

| Alisa a răspuns:

Barbierit.

| BiiBiis a răspuns:

Majoritatea femeilor prefera barbierit ori cu barba de 3 zile cum zici tu, mai rar am auzit femei care le plac asa mult barbatii cu barba sau cioc.

| caramelO a răspuns:

Barbierit

Răspuns utilizator avertizat
| sofia_1672 a răspuns:

Barbierit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrea sa il pup sa se barbareasca waiting.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbierit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu barba

| saphire a răspuns:

Dar asa ceva nu le place la femei?