| AndreiuuMrrr a întrebat:

#bonjour!
Ştiu că este un magazin pe la Unirii unde are haine de la Deliroc, Doc etc.
Poate sa imi spuna si mie cineva pe unde exact este, si cum se numeste.
Ceva puncte de reper?

Fundaa! big grin

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
In magazinul Unirea Shopping Center gasesti toate firmele dorite. Magazinul contine 3 etaje, e imens.
La primul etaj gasesti doar bijuteri, iar la 2-3, imbracaminte si incaltaminte.
Se afla la Unirii,cu iesi de la metrou (pe scara din dreapta, ultima) si cum ai iesit de sub pasaj, in dreapta este magazinul. Afara sunt cateva masute cu scaune.
E simpul, trebuie sa iesi doar de sub pasaj, pe la scara corecta!

| AndreiuuMrrr explică (pentru NoSmile):

Stiu unde e Unirea Shopping Center, chiar pe acolo ies de la metrou zilnic cand merg la liceu
Ai idee cum se numeste magazinu'?

| NoSmile a răspuns (pentru AndreiuuMrrr):

Fiecare magazin din interior are ca nume firma. ( gen terranova, bershka, etc''

| AndreiuuMrrr explică (pentru NoSmile):

Stiu ma big grin
Dar magazinu' unde gasesc hainele de care am mentionat eu in intrebare cum se numeste?!