| MickeyPutereaTha a întrebat:

Bun, stiu ca depinde de salon, dar vreau sa stiu cam cat ar costa un tatuaj de la umar la cot?

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Am auzit ca s-au scumpit ca au schimbat tehnica. Ca sa nu te mai doara cand te taueaza iti taie mana, tatueaza, o pune la loc. Costuri in plus.

| Live4Ride a răspuns:

Depinde ce tatuaj... oricum minim 500 lei la un salon de cartier si 1000 la unul din centru. asta zic minim. depinde cat de mare e adica se intinde si pe interior si exteriorul bratului si cat de complex este!