| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc negru ( am părul șaten si nu m-am vopsit deloc) însă vreau ca sa imi iasa culoarea din par in maxim 10 spalari.Imi puteti recomanda niste vopsele care se duc de pe par pana maxim in 10 saptamani?

Răspuns Câştigător
| Fetytza99 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa incerc un nuanțator pentru ca vopseaua chiar daca nu este de calitate depinde de firul de par. Dar cu nuantatorul nu dai greș si cel putin ai o idee de cum ti-ar sta

2 răspunsuri:
| NYØ2002 a răspuns:

De ce sa ti-l faci negru? fatil Albastru, Verde, Rosu ca asa vreau eu.Eu am parul negru, asta din parti il las negru si ala de sus il vopsesc albastru.La farmacie am luat o sticluta de vopsea si costa 3, 5 lei.Nu l-am folosit inca, dupa ce ma tund

| amenintareamaimutei a răspuns (pentru NYØ2002):

Pentru ca urmeaza sa ma duc la o nuntă și nu am chef sa se uite babele la mine