| Daniela1V14 a întrebat:

A comandat cineva de pe site-ul www.cheriboutique.ro? Daca da imi puteti spune cum sunt produsele?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu comanda de acolo. Au o mulțime de reclamații pe grupurile de pe Facebook. Ei aduc niște cârpe ieftine chinezești care nu au nicio treaba cu pozele de prezentare. Poți sa comanzi, dar in cazul in care o sa îți vina un produs pe care nu poți sa îl porți nu îl poți returna pentru ca ei nu accepta retururi.

| Ramses_Nicky_2001 a răspuns:

Sunt produse noi! O sa fii multumitawinking