| anonim_4396 a întrebat:

A comandat cineva de pe Wish? Cateva colege vor sa plaseze o comanda acolo, dar chiar sunt atat de ieftine produsele si transportul cum este? Multumesc!

4 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Asta e site chinezesc dupa cum arata, transportul e estimat pentru fiecare produs in parte, preturile "initiale" sunt umflate, cele afisate par reale. E de comparat cu Aliexpress, macar acolo cam totul are transport gratuit.

| Antonies a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, eu nu stiam de site-ul asta si am intrat sa vad. Din cate vad ceasuri de 100/200 lei le gasesti la 4/8 lei, acum cine ar lasa asemenea reduceri?

| DariaElena2004 a răspuns:

Sora mea comanda destul de multe de pe Wish.Da, preturile sunt reale doar ca le primesti tarziu. Posta Romana le primeste repede doar ca ti le da tarziu.

| FlorynFlorynu17 a răspuns:

Salut,wish nu este chiar asa cum se vede dureaza 3-4 saptamani pana ajunge pachetul si eu am comandat un ceas si a venit dupa o luna si nu functioneaza asa ca e naspa aplicatia si toate sunt din china si sunte fake.