| Ada1996 a întrebat:

Bună,aș dori să mă vopsesc roșu aprins și nu știu ce să fac.Sunt vopsită roșcat de 9 luni, dar niciodată nu mi-a ieșit nuanța pe care o doream eu. Voiam sa întreb dacă mi-ar afecta părul vopseaua(un roșu aprins) amestecată cu foarte puțină pudră decolorantă.Vă mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca nu ai folosit pana acum pudra decoloranta, nu cred ca iti afecteaza asa tare parul dar pentru rezultate dorite iti recomand sa mergi la un salon

| Ada1996 explică (pentru mona):

Nu am folosit până acum pudră, deci cred că puțină nu îmi va afecta părul.

3 răspunsuri:
| Devilady a răspuns:

Mai bine du-te la un stilist, decoloreaza-te si doar asa iti va iesi.nici mie nu imi iese rosu ca pe cutie atunci cand ma vopsesc, insa are o nuanta placuta.sunt multumita.la soare se vede fain, rosu.

| HappyEyes a răspuns:

Vopseaua sau pudra oricum distrug firul de par. Dar mai mult pudra decoloranta arde firul de par