| Fury a întrebat:

A folosit careva produsele de pe siteul asta: www.eyeslipsface.com.ro? Sunt bune sau de proasta calitate, avand in vedere ca sunt ff ieftine?
Multumesc

2 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Vorba aceea "Cat dai atata face" nu se aplica intotdeauna. Site-ul este destul de recomandat. Eu am incredere, desi nu mi-am cumparat de la ei inca. Daca www.divahair.ro il recomanda, atunci si eu il recomand.:)

| sweety_1169 a răspuns:

Am cumparat eu sunt de f proasta calitate...tot pentru ca am vazut pe divahair cel putin din ce am comandat eu blush, fond de ten si pudra. le am aruncat