| Ceriik a întrebat:

A folosit cineva vopsea de par Garnier Color&Shine? E buna? Dar Palette Color&Gloss? Care e mai buna?

Răspuns Câştigător
| Bernoullie a răspuns:

Palette Color and Gloss cred ca e mai buna.

3 răspunsuri:
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Palette color&Glos este mai buna
crede-ma folosesc eu si este geniala dar fiecare fata este diferita mie imi place asa unei fete poate nu toate suntem diferite oricum eu iti sugeret Palette Color&Gloss pup

Fundita?batting eyelashes

| Paulla a răspuns:

Depinde, la fiecare persoană reacţionează diferit. Palette Color&Gloss este mai bună după părerea mea. Totuşi îţi recomand o vopsea fără amoniac, chiar dacă nu rezistă la fel de mult nu-ţi arde părul. Eu prefer L'oreal Casting Creme Gloss. Baftă!

| ana4antonyo a răspuns:

Eu le-am folosit pe amandoua, dar Palette e mai buna.De la Garnier mi-a cazut foarte tare parul.Eu mai folosesc Briliance si e super buna. Sper ca ti-am fost de ajutor