| ancaanca a întrebat:

a fost careva la balaton ungaria.
daca da cum vi se pare. astept rasp. funda

Răspuns Câştigător
| beauty_7895 a răspuns:

Buna ancaanca! Numele meu e taylor sunt fata si am fost in balaton ungaria este foarte frumos si te sfatuiesc sa mergi si tu! Este superb happy!

1 răspuns:
| flower_3416 a răspuns:

Buna si eu am fost in Ungaria la Balaton...deoarece calatoresc mult in Ungaria.Balatonul este un loc foarte frumos. dupa parerea mea. Consider ca se merita sa mergi cel putin in vizita daca nu in vacanta.Gasesti pe internet si imagini sa vezi cam cum arata...happy Acum ramane decizia ta daca vei merge sau nu. Daca mergi iti doresc o distractie placuta.