| puffpanda a întrebat:

A fost cineva dintre voi reprezentant Oriflame? In prezent sunt si eu reprezentant si ma intrebam daca vreau sa renunt cum se procedeaza?

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! Am fost si eu reprezentant Oriflame.Nu mai dai comenzi si te scot ei din sistem.Bineinteles ca celei/celui care te-a inscris n-o sa-i convina ca nu mai castiga bani dupa urma ta.
Eu, acum, sunt "ajutor". Adica imi plac produsele Oriflame(85%) si nu sunt inscrisa, dar adun comenzi pentru cineva si acea persoana imi da 30% din comenzi indiferent de valoarea acestora.
Daca it place ce faci, dar nu prea ai comenzi zic sa ramai "ajutor" pentru cineva.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Pur si simplu nu mai dai comenzi, nu trebuie "sa renunti" propriu zis